Spolupráce

Moje hodnoty a referencie

Volám sa Michaela...

…a ak by som pred dvomi rokmi vedela, že ma blogovanie takto chytí, výber názvu blogu by som si lepšie premyslela.

Verím, že máme dva domovy – planétu Zem, a naše telá (s mysľou). Starať sa treba o oba, a tak píšem nielen o udržateľnejšom životnom štýle, ale taktiež o duševnom zdraví. Dlhodobo trpím úzkostnou poruchou, o ktorej otvorene rozprávam najmä na Instagrame. Vo voľnom čase (a mimo pandémie) si užívam dobrodružné cestovanie – stopovanie, Couchsurfing, ale aj turistiku spojenú s kempingom v horách. 

Kritériá spolupráce

Pokiaľ je váš produkt či služba v súlade so zameraním a hodnotami môjho blogu, rada vám ponúknem priestor na mojich mediálnych priestoroch.

Tento blog, aj svoje sociálne siete vediem autenticky – preto odmietam uverejňovať príspevky s vopred (vami) napísaným textom. Verím, že týmto spôsobom vy získate cennejšie hodnotenie, a ja budem mať čisté svedomie, že odporúčam len veci, ktoré skutočne poznám a dôverujem im. 🙂

Platené spolupráce je možné uskutočniť na živnosť.

Čo ponúkam

  • článok na blogu (napr.: Gravity blankets)
  • spätné odkazy na váš web
  • klasické príspevky na Instagrame (napr.: Nesnezeno, Tam a Späť)
  • infografika/carrousel na Instagrame (napr.: ESC)
  • ambasádorstvo (napr.: Wolven)
  • Instagram takeover (nap.: AZU)
  • účasť na press tripoch a podujatiach
  • prednášky pre vaše podujatie (téma cestovania alebo rozvojových a pracovných  príležitostí pre mladých)
  • Potrebujete niečo iné? Ozvite sa!

Čo o mne hovoria firmy?

Nesnězeno
Nesnězenoaplikácia proti plytvaniu jedlom
Read More
Nápadité provedení, můžeme doporučit. 🙂
Gravity Blankets
Gravity Blanketszáťažové deky
Read More
S Michaelou sme mali dohodnutú jednorázovú bartrovú spoluprácu. Počas celej doby sa nám veľmi dobre spolu komunikovalo, všetko na čom sme sa dohodli bolo z jej strany pripravené na čas a veľmi profesionálne.
LIDL Slovensko
LIDL Slovenskokampaň Nenechajme to plávať
Read More
Spoluprácu určite hodnotíme pozitívne. Michaela správne pochopila aj spracovala zadanie. Výsledná komunikácia témy bola podľa našich aj klientových predstáv splnená. Rovnako sme ani od klienta nedostali žiadnu negatívnu odozvu😊. (1st CLASS AGENCY)
Biano
Bianočlánok na ich blog
Read More
Michaela poskytla našim čitateľkám kreatívne riešenie bývania, ale aj nápad na to ako ušetriť pár eur. Tie si môžu šetriť na svoje vysnívané bývanie, ktoré si podľa predstáv zariadia napríklad aj u nás.
Previous
Next

Čo o mne hovoria čitatelia?

Michaela
Michaelasledovateľka na Instagrame
Read More
Som vďačná, že píšeš aj o psychických problémoch - vo veľa príspevkoch som sa našla a nabrala odvahu to začať riešiť. Taktiež sa mi páči ako prirodzene a krásne ľudsky komunikuješ tému LGBT. Hrozne veľa vecí napíšeš tak ľudsky úprimne a tak zvnútra... 💖 Je to úžasné, a ozaj mi to otvára nové uhly pohľadu a vzdeláva ma to. Ďakujem ti za to.
Anonym
Anonymsledovateľka na Instagrame
Read More
Páči sa mi aká si otvorená, hoci verím že to musí byť ťažké trpieť úzkosťami. Páčila sa mi recenzia na záťažovú deku, taktiež o Erazmus+ a aj informácie o Malte, o veľa veciach som doteraz nevedela. Páči sa mi, že sa u teba na profile a blogu dozvedám samé nové veci aj keď ťa sledujem ešte len chvíľu. Ďakujem, že ma učíš nové veci.
Matúš
Matúšsledovateľ na Instagrame
Read More
Pre mňa si jedna z mála ľudí na Slovensku, ktorá otvorene vyjadruje svoje názory, no nie štýlom "iba ja mám pravdu". Si otvorená debatám a prídeš mi ochotná zvážiť názor iných... Takisto sa nevyhýbaš témam, ktoré spoločnosť považuje za tabu, a to si cením. Pomáhaš mi pochopiť iných ľudí.
Anonym
Anonymsledovateľka na Instagrame
Read More
Tvoj účet ma zaujal príspevkami o cestovaní, turistike, (najprv som ťa sledovala iba kvôli tomu) psychickom zdraví - pravdu povediac, na začiatku som si myslela že si jedna z tých pozitívnych Greenpeace-kov, ktorá hovorí ľuďom o niečom, o čom sama nič nevie, ktorá nemá žiadne problémy, .... Taká trochu možno aj egoistická, skrátka jedna z tých úspešných a šikovných, ktorej sa všetko darí, ktorú majú všetci radi (nemám rada takých ľudí) Za čo sa ti chcem ale ospravedlniť a zároveň poďakovať, že si ma dokázala presvedčiť o opaku - že si úplne normálny človek, ako každý iný, a že si nie sme až také rozdielne, ako som si na začiatku myslela. Keep going, keep inspiring ❤️
Zbyněk
Zbyněksledovateľ na Instagrame
Read More
Tvůj IG profil mi celkem často zlepší den, dokope mě dělat něco produktivní, nebo alespoň nedělat tak často něco sebedestruktivní.
Josefína
Josefínasledovateľka na Instagrame
Read More
Všechno je prostě a jednoduše úpřímné a milé... To je to čeho je tady na sociálních sítí tak málo a já si toho u tebe vážím. Díky tomusi tvoje příspěvky užívám.
Anonym
Anonymsledovateľ na Instagrame
Read More
Sledujem ťa na insta kvôli tomu aký životný štýl žiješ a aké máš hodnoty. Slovom moderný hipisak by som definoval samého seba pred par mesiacmi takže je to pecka, milujem prírodu - miluješ prírodu, píšeš zaujímavé články o možnostiach v zahraničí a sama to aj aplikujes, riešiš riadne veľa projektov alebo máš ich veľa za sebou a za to máš môj rešpekt že si otvorena možnostiam a aj ich využívaš, do Nexteria sa hlásim tento rok a tvoje pozitívne ohlasy na ňu ma podporili v mojom rozhodnutí, tvoje posty sú velmi pekne vizuálne spracované a aj obsahovo bohaté ale nepreplnené, takže celkom inšpirácia. Popravde si jedina gay women ktorú sledujem (žiadnu inú verejnú nepoznám). Takže si cool aj ked máš tie tvoje psycho haluze, takže keep going, be free,be yourself, be active and happy. #peace
Daniel
Danielsledovateľ na Instagrame
Read More
Tvoje zážitky z výletov aj rady do života sú mega zaujímavé, hlavne keď si uvedomím, že si moja rovesníčka... Je fajn vidieť čo žijú ľudia v mojom veku, aj keď niekedy kus demotivujúce lebo sa cítim jak leňoch. 😃 Ale väčšinou motivujúce, že mám chuť spraviť niečo so svojim životom a systémom.
Previous
Next

Moje médiá v číslach

0
sledovateľov na Instagrame
0 %
engagement rate IG
0
mesačných zobrazení webu
0 %
čitateľov sú ženy
0 %
čitateľov vo veku 18-24
0 %
čitateľov vo veku 25-34

Pre aktuálne a podrobnejšie štatistiky ma neváhajte kontaktovať.

Rada vám poskytnem môj mediakit.

…alebo si prezrite môj Instagram

Jasterka Menny Maroko